Home » Новини » Курси підвищення кваліфікації практичних психологів за напрямком “Розвиток професійних компетентностей практичних психологів”

Курси підвищення кваліфікації практичних психологів за напрямком “Розвиток професійних компетентностей практичних психологів”

На базі КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” з 17 по 21 лютого 2020 року відбулися курси підвищення кваліфікації практичних психологів відповідно до навчально-тематичного плану, який розрахований на 30 годин / 1,5 кредита.

Відповідно до реєстрації курсову підготовку пройшли 26 практичних психологів.

Значна увага на курсах приділялась професійному модулю, зміст якого в основному відображав структуру професійної компетентності практичного психолога.

Загалом це лекції Митрофаненка Ю.С. і практичні заняття Чебоненко В.Ф., Гельбак А.Н., Молчанової О.М. та Павлюх В.В.

Особливо результативною та змістовною була педагогічна практика, яка проходила на базі комунального закладу “Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа – дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” де практичний психолог Ланчуковська Л.А. представила роботу студії соціально-психологічного театру “Sociolla”.

На конференції з обміну досвідом кожен із здобувачів освіти мав можливість ознайомитись з перспективним психологічним досвідом, новітніми авторськими програмами та технологіями.

Цікаво та змістовно пройшов захист індивідуальних проєктів де були представлені сучасні методи психопрофілактичної, просвітницької та консультативної роботи.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *