Home » Новини » Курси практичних психологів і соціальних педагогів з проблеми «Роль психологічної служби в організації комфортного освітнього середовища»

Курси практичних психологів і соціальних педагогів з проблеми «Роль психологічної служби в організації комфортного освітнього середовища»

Курси практичних психологів і соціальних педагогів з проблеми «Роль психологічної служби в організації комфортного освітнього середовища».

Під час проведення курсів було враховано попередні побажання слухачів (проведено он-лайн-опитування) щодо тематики лекційних та практичних занять. Тому, працівниками інституту було проведено ряд занять та спец курс, а саме:

«Сімейна розмова», Тренінг «Розвиваємо проактивну поведінку – 10 кроків до проактивності», Тренінг «Базові навички медіатора в навчальному закладі», Тренінг «Профілактика та попередження насилля серед дітей та молоді», «Використання методів казкотерапії в консультаційній роботі практичного психолога і соціального педагога», «Арт-терапія як засіб саморозвитку й самовдосконалення особистості в загальноосвітньому просторі», «Використання асоціативних карток в діагностичній роботі практичного психолога та соціального педагога». Конференція «Роль психологічної служби в організації комфортного освітнього середовища» та багато іншого.

Цікавою та змістовною була практика на базі Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». В ході педагогічної практики практичні психологи і соціальні педагоги мали змогу не тільки ознайомитись з досвідом роботи практичного психолога Плеханової Т.В., а також прийняти участь в Тренінгу «Лідерство запорука успіху».

 


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *