ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ В УМОВАХ ВІЙНИ

Інститут Психології здоров’я

Ми на Facebook

Підтримай дитину

Все буде Україна!!

Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі”

18 січня 2022 року відповідно до наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2021 року № 245 – од “Про проведення обласного конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” на базі обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулося засідання журі ІІ (обласного) етапу конкурсу. За підсумками конкурсу було визначено переможців обласного конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів у номінації “Просвітницькі програми”.

Для ознайомлення https://cutt.ly/XIEujX3

Сьогодні розпочинається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги суспільства до проблеми подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і запропонувала урядам, міжнародним та неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.Можливо для когось першим кроком такої боротьби буде участь у акції «16 днів проти насильства». Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім’я це саме те місце, яке має бути затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому житті. Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки.

Приєднуйтесь до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»!

24.11.2021 року на базі обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” відбулася онлайн-нарада для працівників психологічної служби Кіровоградської області з проблеми проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.У ході онлайн-наради, Сосновська Марина Володимирівна консультант, який відповідає за психологічну службу КУ “Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради” поділилася своїм досвідом роботи з працівниками психологічної служби міста Кропивницького щодо проведення Баркемпу «16 днів проти насильства» та представила низку креативних ідей та цікавих форм роботи. Проблемі організації проведення даного заходу в умовах онлайн, приділено увагу у виступі Чебоненко Валентини Федорівни, завідувача обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.Під час проведення акції, яка стартує 25 листопада 2021 року, працівниками психологічної служби області протягом 16 днів буде презентовано низку оригінальних творчих технік, інтерактивних форм роботи та креативних ідей, які будуть висвітлені на головній сторінці групи.

Вітаємо призерів (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми”

У дружній атмосфері на базі обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” 01 вересня 2021 року відбулося нагородження Міністерськими грамотами та подарунками призерів (ІІ місце) Сосновську Марину Володимирівну, Ланчуковську Ліну Анатоліївну, Руденко Ольгу Олександрівну з авторською програмою «Віртуальний простір як інструмент розвитку внутрішнього потенціалу підлітка» Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми”

Вітаємо! Бажаємо успіхів та натхнення! Сподіваємось на плідну співпрацю!

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України було народжено Міністерською грамотою завідувача обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” Чебоненко Валентину Федорівну!

Вітаємо бажаємо нових внесків у розвиток психологічної служби!!!

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми»

Вітаємо з успішною участю та зайнятим ІІ призовим місцем у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми»  Сосновську Марину Володимирівну, Ланчуковську Ліну Анатоліївну, Руденко Ольгу Олександрівну з авторською програмою «Віртуальний простір як інструмент розвитку внутрішнього потенціалу підлітка».

Сосновська Марина Володимирівна, консультант  комунальної установи «Міський центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького;

Ланчуковська Ліна Анатоліївна, практичного психолог комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Руденко Ольга Олександрівна, практичний психолог навчально-виховного комплексу  «Кіровоградський колегіум-спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

(Наказ  Міністерства освіти і науки України від 04 червня 2021 року № 625)

         Бажаємо успіхів та натхнення у професійній діяльності!

ІІ етап (обласний) конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі”

29 січня 2021 року відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 вересня 2020 року № 324 – ОД “Про проведення обласного конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Розвивальні програми” на базі обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбулося засідання журі обласного конкурсу. За підсумками конкурсу було визначено переможців обласного конкурсу авторських програм практичних психологів у номінації “Розвивальні програми”.

ОБЛАСНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

До уваги працівників психологічної служби закладів освіти, НАГАДУЄМО, що тренінг з проблеми ” Розвиток життєстійкості/стресостійкості у дітей та дорослих в закладах освіти” відбудеться 07.05.2020 року у дистанційній формі на платформі проведення науково-методичних заходів (онлайн) для педагогів під час карантину. Початок роботи о 9.00 годині.

В цей не легкий час українців закликають боротися з «вірусом паніки». Зокрема, нам радять займатися спортом в домашніх умовах, хобі і самовдосконаленням, бути критичними до інформації у ЗМІ та довіряти тільки надійним джерелам.
Карантин – це нагода приділити час собі, а також рідним. Тому не нудьгуйте, займіться саморозвитком, покращенням здоров’я, поставте собі за мету вийти з карантину кращою версією себе!
Бережіть себе, будьте здорові!
Радимо Вам скористатися представленою інформацією Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України «Коронавірус в Україні» за посиланнями: https://covid19.com.ua/ ; https://www.facebook.com/UAMON/
Зверніть увагу на посилання https://covid19.com.ua/osvita-ta-batkivstvo рекомендованим Кабінетом Міністрів України де розміщені додаткові інструменти дистанційної роботи, щоб не зривати навчальний процес, зробити його максимально доступним.
Міністерство охорони здоров’я України спільно з науково-дослідницькою школою «Базис» запускає соціальний проєкт дистанційного навчання точних наук для дітей https://www.basis.kiev.ua/
Крім того доцільно ознайомитись з методичним посібником: Психологічна профілактика і гігієна особистості у протидії пандемії COVID-19: Методичний посібник / Авт. кол.: Рибалка В.В.,Помиткін Е.О., Ігнатович О.М., Павлик Н.В., Іванова О.В.,Радзімовська О.В., Становських З.Л., Калюжна Є.М.,Кабиш-Рибалка Т.В.; за ред. Рибалки В.В.; Переднє слово Панка В.Г.; Післямова Самодрина А.П.– Київ: Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, 12-29 березня 2020 р. –  123 с. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://drive.google.com/file/d/1UEPXlDWcipOBGTRm013R5q_DAtGujz3f/view?usp=sharing 
Також можна використати матеріали представлні ХНПУ ІМЕНІ Г. С. Сковороди COVID-19: Быть защищённым в ситуации пандемии (психосоматический подход)
https://www.youtube.com/watch?v=7wjw_zH-o8s&feature=share 

Соціально-психологічний супровід освітнього процесу під час воєнних дій
Розкажи мені
ПІДТРИМКА БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ
Українська спілка психотерапевтів
Міжнародна співпраця