УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Міністерство освіти і науки винесло на громадські обговорення проект Положення про психологічну службу в системі освіти

Просимо до 25 лютого 2018 року надсилати пропозиції  для узагальнення на електрону адресу Обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти kirovograd11@ukr.net 

Лист МОН “Про виховання школярів засобами кіномистецтва”

Лист МОН “Про виховання школярів засобами кіномистецтва” від 16.01.2018 р. № 1/9- 30

Вебінар “Психолого-педагогічна система профілактики і корекції суїцидальної поведінки” 12.12.2017 р.

12 грудня 2017 року Обласним навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти було проведено вебінар який можна переглянути за посиланням:

“Психолого-педагогічна система профілактики і корекції суїцидальної поведінки”

 

Обласне засідання інтервізійної групи для практичних психологів закладів освіти з проблеми «Методи та технології психодинамічної корекції в роботі практичного психолога» 29.11.2017 р.

Обласне засідання інтервізійної групи для практичних психологів  закладів освіти з проблеми «Методи та технології психодинамічної корекції в роботі практичного психолога»

29 листопада 2017 року  на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний  інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів закладів освіти. Мета засідання – створення творчого та сприятливого простору для професійного розвитку психологів, підвищення рівня професійності практичних психологів з питань психодинамічної корекції.

(більше…)

Семінар-тренінг (І – етап) «Методика впровадження програми виховних заходів з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у навчальних закладах» з 22 по 24 листопада 2017 року м. Київ

З 22 по 24 листопада 2017 року в м. Київ Український  фонд  «Благополуччя  дітей»  у  партнерстві  з Представництвом  Міжнародної  організації  з  міграції  (МОМ)  в  Україні  за  фінансової  підтримки Міністерства  міжнародних  справ  Канади  при  сприянні  Міністерства  освіти  і  науки  України пройшов семінар–тренінг (І етап)  із проблеми «Методика впровадження програми виховних заходів з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у навчальних закладах».

(більше…)

Наказ “Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2020 року”

Наказ МОН України від 08.08.2017 № 1127 “Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2020 року”

Наказ “Про унормування діяльності психологічної служби системи освіти”

Наказ МОН від 02.03.2017 р. № 334 “Про унормування діяльності психологічної служби системи освіти”

Лист “Щодо забезпечення академічної доброчесності у закладах вищої освіти”

Лист МОН України від 24.10.2017 № 1/9-565 “Щодо забезпечення академічної доброчесності у закладах вищої освіти”

Курси практичних психологів і соціальних педагогів з проблеми «Роль психологічної служби в організації комфортного освітнього середовища»

Курси практичних психологів і соціальних педагогів з проблеми «Роль психологічної служби в організації комфортного освітнього середовища».

Під час проведення курсів було враховано попередні побажання слухачів (проведено он-лайн-опитування) щодо тематики лекційних та практичних занять. Тому, працівниками інституту було проведено ряд занять та спец курс, а саме:

(більше…)

Національний круглий стіл «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення» 18.10.2017 р. (м. Київ)

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», Конвенції ООН про права дитини та з метою обговорення досвіду роботи із проблемних питань щодо упередження дітей від суїцидальної поведінки, МОН України спільно із ГО «Ла Страда-Україна» в межах проекту «Національна дитяча «гаряча лінія» (більше…)