Home » Курси » Навчання за програмами

Навчання за програмами

З 08 листопада по 19 листопада 2021 року відбулося навчання директорів, заступників директорів, методистів ЗДО, відповідальних за охорону праці, безпеку життєдіяльності; спеціалістів, фахівців з охорони праці; вчителів предметів підвищеної небезпеки (інформатика, фізика, хімія, трудового навчання (технології), фізична культура тощо) за програмою: «Розвиток загальних компетентностей педагогічних працівників, які працюють у закладах дошкільної, загальної середньої, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, щодо модернізації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності».

   Захід проходив у онлайн-форматі в синхронному режимі з використанням сервісу для відеоконференцій Google Meet (керівник курсів – Сергій ТКАЧЕНКО; науковий керівник – Тетяна ЖЕЛЄЗНОВА).

   У навчанні брали участь 26 здобувачів освіти.

   У ході навчання здобувачі освіти оволоділи сукупністю загальнокультурних та професійних компетенцій з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у відповідних напрямах підготовки для вирішення професійних завдань, пов’язаних із гарантуванням збереження життя та здоров’я персоналу об’єктів господарювання в умовах небезпечних і надзвичайних ситуацій.

   Актуальними питаннями для учасників навчання стали:

– Забезпечення пожежної, техногенної безпеки та основні принципи здійснення цивільного захисту в закладах освіти;

– Організація та проведення навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти;

– Атестація педагогічних працівників: сучасні підходи;

– Формування та вдосконалення нормативно-правового регулювання сфери базової освіти, щодо забезпечення якості освіти в Україні відповідно до європейських стандартів.

   Завершальним етапом була конференція з обміну досвідом, на якій здобувачі освіти відзначили доцільність проведення навчання, їх практичну значимість для подальшого використання в освітній роботі з дітьми.

   Матеріали для перегляду: презентації, відеопрезентації за посиланням https://cutt.ly/zTMIBas