Навчання за програмами

З 08 листопада по 19 листопада 2021 року відбулося навчання директорів, заступників директорів, методистів ЗДО, відповідальних за охорону праці, безпеку життєдіяльності; спеціалістів, фахівців з охорони праці; вчителів предметів підвищеної небезпеки (інформатика, фізика, хімія, трудового навчання (технології), фізична культура тощо) за програмою: «Розвиток загальних компетентностей педагогічних працівників, які працюють у закладах дошкільної, загальної середньої, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, щодо модернізації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності». (більше…)

   2-ий етап Тижня безпеки дорожнього руху

   З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні буде проведено 2-ий етап Тижня безпеки дорожнього руху (далі-Тиждень), який покликаний привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів подолання.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) – переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел:

– сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (Розділ: Тиждень БДР);

– youtube канал «Безпечна країна»: https://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

– соціальна мережа facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.

Додаткова інформація за тел.: 068 466 43 82

   Наказ директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 жовтня 2021 року № 282-од “Про підсумки проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: “Вивчаємо, знаємо, виконуємо!”

Навчання на засадах розвитку життєвих навичок учителів, які викладають предмет «Основи здоров’я»

   У період з 30 серпня по 10 вересня 2021 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» проведено навчання за програмою підвищення кваліфікації учителів основ здоров’я за напрямом «Розвиток загальних здоров’язбережних та соціальних компетентностей у рамках навчання на засадах розвитку життєвих навичок учителів, які викладають предмет «Основи здоров’я» (більше…)

   Лист Міністерства освіти і науки України від 09.08.2021 р. № 1/9-404 “Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році”.

   Постанова МОЗ від 26.08.2021 р. № 9 “Про затвердження протиепідеміологічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

   Лист Міністерства освіти і науки України від 20.08.2021 № 1/9-433 “Про окремі питання діяльності закладів загальної середньої освіти у новому 2021/2022 навчальному році”.

   Лист комунального закладу “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” від 28 серпня 2021 року № 428/18-10 “Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти області у 2021/2022 навчальному році”

 “Актуальні завдання викладання інтегрованого предмета “Основи здоров’я” у 2021/22 н.р.” Анна ПОЛІЩУК, методистка НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників з охорони праці, безпеки життєдіяльності та виховної роботи у закладах загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти Хмельницького ОІППО.

   Указ Президента України “Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі” від 25 травня 2020 року № 195/2020.