Обласні заходи

Графік проведення обласних науково-методичних заходів у 2019 року

БЕРЕЗЕНЬ 2019 року

Оперативне навчання переможців другого туру всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2019»  (2 дні на кожного переможця )

Проблема:  “Методична майстерня вчителя”.

Місце проведення: навчальний заклад, у якому працює переможець другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» .

Керівник: Голодюк Л.С.

14.03 перенесено на 19.09.2019 року 

Літературно-методичний клуб (перше засідання) учителів зарубіжної літератури.

Проблема:  “Як навчати ефективно і радісно?».

Місце проведення: КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівник: Ревнивцева О.В.

20.03

Творча група (перше засідання) учителів правознавства та громадянської освіти.

Проблема:  “Формування громадянської компетентності та правових орієнтирів учнів під час навчання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівники: Відіборенко І.В., Митрофаненко Ю.С., Скрипка Г.В.

20.03

Творча група (перше засідання) учителів початкових класів.

Проблема:  “Теоретико-прикладні аспекти сучасної психологічної служби в Україні».

Місце проведення:  Центральноукраїн-ський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Керівники: Чебоненко В.Ф., Молчанова О.М., Гейко Є.В.

КВІТЕНЬ 2019 року

Оперативне навчання переможців другого туру всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2019»  (2 дні на кожного переможця )

Проблема:  “Методична майстерня вчителя”.

Місце проведення: навчальний заклад, у якому працює переможець другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» .

Керівник: Голодюк Л.С.

02.04-04.04

Науково-практичний семінар методистів математики, фізики.

Проблема: “Методичний супровід удосконалення професійної компетентності вчителів фізики та математики в умовах Нової української школи».

Місце проведення:  КЗ  “КОІППО імені Василя Сухомлинського”, комунальна установа «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти».

Керівники: Дробін А.А., Ткаченко Л.А.

03.04

Обласний науково-практичний семінар учителів історії та суспільствознавчих дисциплін.

Проблема: “Особливості викладання актуальних проблем історії  ХХ століття в закладах загальної середньої освіти».

Місце проведення:  Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Керівники: Черткова Н.С., Відіборенко І.В.

03.04

Тренінг учителів та асистентів учителів закладів загальної середньої освіти.

Проблема: “Педагогічні технології інклюзивного навчання – практичний інструментарій для вчителів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами».

Місце проведення:  Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» Знам’янської міської ради .

Керівник: Червонець І.В.

04.04

Творча група (перше засідання) вихователів шкіл-інтернатів та груп подовженого дня.

Проблема: “Застосування інформаційно-комунікаційних технологій у роботі вихователя».

Місце проведення:  КЗ  “КОІППО імені Василя Сухомлинського” .

Керівники: Павлюх В.В., Жосан О.Е.

08.04-12.04

Відеофест «Педагогічний креатив» педагогічних працівників закладів освіти.

Проблема: “Відеофестиваль педагогічних ідей».

Місце проведення:  YouTube канал кафедри ТіМСО КЗ «КОІППО  імені Василя Сухомлинського» https://www.youtube.com/channel/UCIRGxaOqRZKBAnKifsunp5w) .

Керівники: Буртовий С.В., Яковова Г.Я.

09.04

Авторська творча майстерня вчителя зарубіжної літератури та російської мови КЗ «НВК «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» О.О.Гузь (перше заняття) для вчителів зарубіжної літератури та російської мови.

Проблема: “Моделювання електронного освітнього середовища на уроках зарубіжної  літератури».

Місце проведення:  КЗ «НВК «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради .

Керівник: Ревнивцева О.В.

09.04

Творча група (перше засідання) учителів зарубіжної та української літератури.

Проблема: “Аналітико-інтерпретаційна діяльність суб’єктів навчання у процесі роботи над художнім твором».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” .

Керівник: Небеленчук І.О.

10.04

Науково-дослідницьке об’єднання учителів (перше засідання) початкових класів, наставників закладів загальної середньої освіти, які пілотують новий державний стандарт початкової освіти, тренерів Кіровоградської області для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які навчатимуть учнів відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Проблема: “Дидактичні особливості освітнього процесу в умовах реалізації концептуальних засад Нової української школи».

Місце проведення:  Навчально-виховний комплекс «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради .

Керівники: Кондратова В.В., Чернецька О.Г.

16.04

Тренінг педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Проблема: “Інформаційно-розвивальний простір закладів дошкільної освіти».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” .

Керівники: Гагаріна Н.П., Скуренко С.Л.

17.04

Обласна творча група (перше засідання) учителів англійської мови.

Проблема: “Шляхи оптимізації навчання аудіювання в допрофільній школі».

Місце проведення:  Обласна універсальна наукова бібліотека імені Д.І.Чижевського”.

Керівники: Коса І.Т., Задубняк Ю.А.

17.04

Семінар-практикум методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських,  селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад з бібліотечних фондів.

Проблема: “Використання Інтернет-ресурсів у підвищенні  професійної компетентності бібліотекарів».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівник: Дяченко Н.І.

17.04

Регіональний науково-практичний семінар  учителів предметів освітньої галузі «Технології» Долинського, Новгородківського, Петрівського, Устинівського районів.

Проблема: “Особливості викладання предметів освітньої галузі «Технології» в контексті оновлених програм та реалізації Концепції «Нова українська школа».

Місце проведення:  Районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації та заклади освіти .

Керівники: Чала М.С., Шовенко О.С., Татаренко О.В.

18.04

Майстер-клас директорів опорних закладів освіти, які працюють над створенням сучасної моделі закладу освіти – Школи сприяння здоров’ю.

Проблема: “Заклад освіти як простір для партнерства у процесі формування здоров’язбережувальної компетентності учнів».

Місце проведення:  ОНЗ «Петрівський начально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської районної ради .

Керівники: Міцай Ю.В., Пляка С.М.

18.04-19.04

Творча майстерня (друге засідання) учителів української мови й літератури.

Проблема: “Інформаційні технології в роботі вчителя української мови і літератури».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”,

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

ім. М.В. Остроградського.

Керівник: Котляренко Н.М.

18.04-19.04

Творча група (перше засідання) учителів української мови й літератури.

Проблема: “Шляхи аналізу літературного твору у шкільній практиці. Сучасні технології роботи з текстом художнього твору».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”,

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

ім. М.В. Остроградського.

Керівник: Мінич Г.В.

18.04-19.04

Майстер-клас для вчителів, які викладають основи здоров’я та впроваджують здоров’язбережні превентивні  проекти.

Проблема: “Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності і якості освітнього процесу шляхом упровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок».

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”, Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське навчально-виховне об’єднання» Олександрівської районної ради Кіровоградської області, Лісівська філія КЗ «Михайлівське навчально-виховне об’єднання» Олександрівської районної ради.

Керівники: Желєзнова Т.П., Ткаченко С.В., Гельбак А.М.

23.04

Творча група заступників директорів закладів освіти, які відповідають за організацію освітнього процесу в початковій школі.

Проблема: “Педагогічний квест «Якою має бути Нова українська школа?»

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівники: Половенко О.В., Кірішко Л.М., Тарапака Н.В.

23.04

Обласна науково-практична конференція (дистанційна форма) учителів трудового навчання та технологій.

Проблема: “Теоретико-практична спадщина Івана Гуровича Ткаченка (до 100-річчя від дня народження)»

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівники: Татаренко О.В.. Буртовий С.В.

23.04-24.04

Обласний семінар-практикум з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення районних (міських) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).

Проблема: “Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура): особливості підготовки та основні аспекти її проведення»

Місце проведення:  КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”.

Керівники: Міцай Ю.В., Митрофаненко Ю.С.

24.04

Школа педагогічної майстерності (друге заняття) практичних психологів закладів освіти.

Проблема: “Методи психологічно орієнтованої психотерапії в діяльності практичного психолога»

Місце проведення:  КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівники: Чебоненко В.Ф., Гельбак А.М.

24.04

Науково-методичний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських,  селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад.

Проблема: “Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору»

Місце проведення:  Відділ освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Керівники: Корж Л.Ф., Шаповалова Т.А., Голодюк Л.С.

24.04-25.04

Творча група (перше засідання) учителів географії.

Проблема: “Використання географічного потенціалу щодо удосконалення фахової компетентності вчителя».

Місце проведення:  КЗ «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради, КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського”.

Керівники: Хлань Л.М., Федірко Ж.В.

25.04

Семінар-практикум учителів-дефектологів (тифлопедагогів).

Проблема: “Корекційно-розвиткова робота з дітьми з порушеннями зору: сучасні підходи»

Місце проведення:  Світловодська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №1 Кіровоградської обласної ради.

Керівники: Войтко В.В., Жосан О.Е.

25.04

Скайп-нарада директорів інклюзивно-ресурсних центрів.

Проблема: “Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів»

Місце проведення:  КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського.

Керівники: Червонець І.В., Бражнікова Т.О.

ТРАВЕНЬ 2019 року