Home » Методичний вісник » Методичний вісник № 24

2014 року вийшов у світ п’ятдесятий номер науково-методичного вісника - одного з популярних освітянських видань на Кіровоградщині. Переглядаючи попередні випуски бачиш, на скільки видозмінився даний часопис. Перший номер був надрукований у 1995 році. За ці роки змінювалися пріоритети у навчанні та вихованні дітей, упорядники та редактори вісника, але залишився незмінним підхід до відбору змістового наповнення видання - на основі аналізу роботи за рік до інноваційних підходів у майбутньому. Науково-методичний вісник - це історія освіти нашого регіону, яку ми розкриваємо на даному сайті.

Методичний вісник № 24

1405661239_1Місце подвигу – Афганістан (матеріали до уроку мужності, присвяченої 10-й річниці з дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану).

У методичному віснику вміщено рекомендації щодо проведення уроку мужності в освітніх закладах різних типів та матеріали, які допоможуть у його підготовці (документи з архівів ЦК КПРС, що стосуються прийняття рішень про введення та виведення військ з Афганістану, нариси про воїнів-інтернаціоналісті, уродженців Кіровоградщини, їх спогади про фронтові роки, друзів, список-пам’ятник воїнам-земляка, які полягли смертю хоробрих на афганській землі; сценарії уроків мужності вечора пам’яті, «афганська» поезія та неоголошена війна в поезії наших земляків.

1405661233_2
1405661228_3


Leave a comment