Home » Музейні події » Про участь у роботі VI з’їзду Національної спілки краєзнавців України

Про участь у роботі VI з’їзду Національної спілки краєзнавців України

23 січня 2017 року в конференц-залі Інституту історії України НАН України відбувся VI з’їзд Національної спілки краєзнавців України: http://nsku.org.ua, який розглянув і затвердив звіт про роботу керівних органів Спілки за попередній п’ятирічний термін (2012-2016); переобрав Правління, Президію правління, Голову, заступників голови та відповідального секретаря. У зібранні взяли участь краєзнавці, представники громадськості, науковці, журналісти та гості. Серед пріоритетних завдань Спілки – розвиток музейництва та підтримка краєзнавчих проектів учнівської і студентської молоді.

У складі делегації від Кіровоградської області у роботі з’їзду взяла участь методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я, керівник музею історії освіти Кіровоградщини – Лариса Гайда.

Наш музей отримав також новий випуск наукового журналу «Краєзнавство» (2016, №3/4). Номер включає 35 статей, інформаційних повідомлень та оглядів дослідників з різних міст України (Київ, Одеса, Полтава, Вінниця, Харків, Кривий Ріг, Львів, Івано-Франківськ, Кременчук, Переяслав-Хмельницький) та Європи (Люблін, Лондон): http://nsku.org.ua/?p=8607


Leave a comment