Home » Музейні події » Презентація проекту «Сила життя»

Статистика

Яндекс.Метрика

Презентація проекту «Сила життя»

0121 жовтня 2016 року в музейній кімнаті з історії освіти Кіровоградщини відбулась зустріч педагогів з Ганною Колевою, яка презентувала проект «Сила життя».

На сьогодні у Кіровоградській області більше восьми тисяч учасників АТО. Автори – Вікторія Семененко, Ганна Колева, Жанна Петрович, Олена Сідорова головним завданням проекту визначили – крізь призму успішних історій бійців мотивувати демобілізованих до психологічної, медичної та соціальної реабілітації. У виданні представлено 12 історій бійців-учасників АТО, це – Вадим Довгорук, Роман Засядьвовк, Юрій Козачінський, Юрій Матвієнко, Олександр Місюра, Володимир Мухуров, Микола Нікітін, Дмитро Слюта, Олександр Ципарський, Олександр Чалапчій, Сергій Шагін, Євген Шкваренко.

00

02

Рекомендуємо навчальним закладам області запросити на зустріч авторів проекту, звернувшись до Центру медико-психологічної реабілітації «КОМПАС», який працює на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни: вул. Короленка, 58; тел. 0957780500, 0636969777.


Leave a comment