Home » Музейна бібліотека » Навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму «Історія рідного краю»

Навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму «Історія рідного краю»

Однією з форм залучення дітей до суспільного життя рідного краю є вивчення його історії та культури. Краєзнавча діяльність сприяє розвитку індивідуальних здібностей учнів, створенню умов для розвитку й самореалізації, формування орієнтації на певний вид професійної діяльності, вихованню патріотичних якостей та громадянськості. Значну роль у вирішенні вказаних завдань відіграє діяльність гуртків у позашкільній освіті.

Навчальна програма з позашкільної освіти гуртка туристсько-краєзнавчого напряму «Історія рідного краю» розрахована на дітей середнього та старшого шкільного віку і може бути використана в умовах діяльності як закладів позашкільної так і закладів загальної середньої освіти. Зміст програми упорядковано відповідно до структури навчального посібника для загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградської області «Кіровоградщина. Історія рідного краю» /за ред.: І. А. Козир. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2012.

Відповідно до чинного законодавства навчальну програму розміщено на сайті профільного позашкільного закладу освіти – комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у розділі «Навчальні програми гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку».
Завантажити навчальну програму


Leave a comment