12
Жов
0

В.О.Сухомлинський – шістдесятник (Еволюція суспільно-політичних та педагогічних поглядів)

119Іванко А.Б. В.О.Сухомлинський – шістдесятник (Еволюція суспільно-політичних та педагогічних поглядів). Навчальний посібник. – Кіровоград: Видавництво Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, 2011. – 28 с.

У посібнику зроблено спробу аналізу з історико-філософських позицій життєвого шляху та науково-педагогічної діяльності В.О.Сухомлинського. З використанням широкого кола джерел, зокрема, прижиттєвих видань праць В.О.Сухомлинського, його епістолярної спадщини робиться висновок про належність всесвітньо відомого педагога до плеяди шістдесятників, аргументовано розкрито сутність принципових розходжень поглядів педагога з тодішніми канонами радянської педагогіки. Особливий наголос робиться на значимості ідей павлиського директора для сучасної української системи освіти, на необхідності прочитання праць В.О.Сухомлинського з україноцентричних позицій.

Видання розраховане на керівників та педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, методистів МК (НМЦ) відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад.

Сподобався запис?
Підпишіться на RSS feed та отримуйте без затримки нові записи прямо у Ваш RSS-рідер.

Коментарі закриті.

Celadon theme by the Themes Boutique,переклад на українську wordpress.co.ua